Joyforcel Industrial ، که در سال 1999 تأسیس شد ، در ابتدا فعالیت خود را در زمینه خدمت به مشتریان برای مواد شیمیایی ساختمانی آغاز کرد. امروزه ، او یک شرکت مشترک مهم در زمینه تولید مواد شیمیایی پلیمری محلول در آب و افزودنی های مصالح ساختمانی در چین است و دارای محصولات غالب پلی وینیل الکل (PVA ، PVOH) ، فوق روان کننده پلی کربوکسیلیک اسید ، پودر پلیمر مجدد پراکنده (RDP ، VAE) ، هیدروکسی است. پروپیل متیل سلولز (HPMC) ، هیدروکسی اتیل سلولز (HEC) ، فیبر PVA با ظرفیت خروجی که سالها پیشرو چین بوده است.

Joyforce Industrial با پیاده سازی عمیق سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001: 2015 ، از تکنولوژی پیشرفته تولید و تجهیزات حفاظت از محیط زیست استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که فرایند تولید می تواند از حفاظت از محیط زیست ، استانداردهای ایمنی دولت و ثبات کیفیت محصول برخوردار باشد. به

در همین حال ، Joyforce Industrial نیز بر خدمات مشتری تمرکز کرده است و به دلیل محصولات با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی ، تحویل سریع و خدمات حرفه ای در روند طولانی مدت همکاری خود با تعدادی از شرکت های داخلی و خارجی ، اعتماد و شهرت خوب مشتریان را به دست آورده است. به علاوه بر این ، او دارای انبارهای بزرگ و ناوگان حمل و نقل خود ، یک سیستم لجستیکی بسیار کارآمد است و این محصول به بیش از 30 کشور به امریکا ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیای جنوب شرقی صادر شده است.

بر اساس صنعت تولید و متمرکز بر تجارت مواد شیمیایی خام ، Joyforce Industrial به طور پیوسته در بازار جهانی مشارکت دارد. و او اطمینان دارد که با توانایی جامع و قدرت رقابتی اصلی ما ، تامین کننده پیشرو بین المللی خواهد بود!